PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289277}
7,2 9 034
oceny
7,2 10 1 9034
7,1 9
ocen krytyków
Grbavica
powrót do forum filmu Grbavica

Bardzo się ucieszyłem wiadomością, że dystrybutor flmów Kino Świat, zakupił licencje filmu autorstwa Jasmili Zbanic pt. "Grbavica". Film tem zdobył nagrodę na Berlinale 2006. Złoty Niedźwiedź. Kino Świat, jest w trakcie negozjacji na zakupy innych filmów z tegorocznego festiwalu Berlinale.

ocenił(a) film na 10
Andaral_2

Super! Mam nadzieję, że film wejdzie na ekrany jeszcze w tym roku. Problem w tym, że dystrybutorem jest właśnie Kino świat. Na przykład film Jestem Doroty Kedzierzawskiej nigdy nie trafił do kin w takich miastach jak Kielce czy Lublin. Obawiam się, że podobnie będzie z Grbavicą...

Bodil

Włąśnie przeczytałem wstrząsający reportaż w "Forum". Czekam na film z niecierpliwością.

Irritator

Skąd się bierze nie komercyjne filmy? czyli Grbavice? Oprócz chodzenia do kina i specjalnego kanału na kablówce?

Zajebisty_Spojrzeniem

Nie ma takiego miejsca w sieci :| Nawet nie jest to wydawane przez grupy :| Rzadzi popularność filmu, i nawet o krótki metraż trudno :(

piootr_2

Zamiast gadać głupoty, trzeba po prostu wiedzieć gdzie szukać. Ja właśnie jestem po seansie, a nie potrzebowałem do niego ani kina, ani kablówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones